0362 437 17 75
Bosch Kombi Arıza Kodlarının Anlamları

Bosch Kombi Arıza Kodları | Kodların Anlamları

Bosch marka kombiniz arıza mı yaptı. Bosch kombi servisi olarak ekranınızda görünen arıza kodu hakkında burada bilgiler bulabilirsiniz. bosh kombi arıza kodları aşağıda sıralanmıştır. Unutmayın kombi arızaları teknik ekipler tarafından işlem yapılması gereken arızalar olabilir. bu sebebten bosch kombi servislerinden yardım ve teknik destek almanızı öneririz.

Bosch Kombi Arıza Kodları ve Anlamları

A8 Arıza Kodu: BUS iletişiminde kesinti olduğunu ifade eden bu kod bağlantıların kontrolu ve termostatın kontrolü ile düzeltilebilir.

b1 Arıza Kodu: Kod algılamayı sağlana anahtarda sorun olduğunu gösteren kod. Kontrolleri doğru yapınız.

A4 Arıza Kodu  Kombinizin atık gaz olarak adlandırılan gazı kontrol eden atık gaz resirkülasyon sensöründe hata - Sensör kapalı veya kısa devre. Teknik servisimizden destek alınız

b2 veya b3 Arıza Kodu: Kombi içerisindeki birkaç parçadan oluşabilecek hata olduğu için samsun bosch kombi servisi çağırınız.

CC Arıza Kodu: dış hava kontrolünü yapan sensör arızası olup değişmesi gerekebilir. Samsun bosch kombi servisi çağırmalısınız.

C6 Arıza Kodu: Kombinizin fan arızasını gösterir. Fan kontrol edilmesi arıza fan değişi ile gerekçeleşecektir. Samsun bosch kombi servisi çağırınız.

d3 Arıza Kodu: 9 ve 8 köprüsü eksik veya harici sıcaklık limitörü devreye
girmiş. köprü eksik, yerden ısıtma sıcaklık sınırlayıcısı devreye girmiş.Soket yerine oturmamış,

d5 Arıza Kodu: Denge kabı arızası olan bu kod harici sıcaklı sensörünün değişmesi ile düzelecektir.Kabolu kontrolleri ile düzelmediği taktirde samsun bosch kombi servisi ile değişim yaptırınız.

E2 Arıza Kodu: Gidiş suyu sensör arızası olup sensör bozulmuştur. Samsun bosch kombi servisi çağırınız.

E9 Arıza Kodu: Atık gaz emniyet sensörü , düşük basınç emniyet şalteri veya ısı bloğundaki emniyet termostatı (STB), devreye girmiş.Kombinizin su basıncını kontrol edin tavsiye edilen degerler 1.5 ile 2.0 bar arasında olmasıdır.

EA Arıza Kodu: Kombinizin gaz grubunda sorun olduğu anlamına gelen bu kodu baca sorununda da verbilmektedir. Gaz valfı kontrol edilmeli , iyonizer hatası düzeltimesi tenik destek için samsun bosch kombi servisimizi arayınız.

F0 Arıza Kodu: Kombinin kart sisteminde yada iç kısım algı parçalarında problem olduğunu gösteren bu arıza teknik ekib ile halledilir. Samsun bosch kombi servisimizi arayınız.

F1 Arıza Kodu: Kombinin iç parçalarından kaynakalanan bu arıza kodu ekranda beilirdiğinde servis çağırmanız gerekmektedir..

F7 Arıza Kodu: Kombinizin kapılı durumda da alev algılandığını gösteren kod olup,elektrodları kontrol edin. Atık gaz yolu açık olduğuna dikkat ediniz anakar üzerindeki nemlerde bu arıza kodunun ekranda belirmesine neden olabilir. Samsun bosch kombi servisi çağırmanız önerilir.

FA Arıza Kodları: Kombinizde gaz olmadığı halde alev algılama durumunda oluşan bu arıza kodu genelde kombi bakımı ile düzelsede teknik servis ekibinin parça değiştirmesi gerekebilir.

Fd Arıza Kodları: Kombinizi resetleyin.

Etiketler: bosch kombi A8 arıza kodu anlamı, bosch kombi A4 arıza kodu anlamı, bosch kombi b1 arıza kodu anlamı, bosch kombi B2 arıza kodu anlamı, bosch kombi CC arıza kodu anlamı, bosch kombi C6 arıza kodu anlamı, bosch kombi D3 arıza kodu anlamı, bosch kombi D5 arıza kodu anlamı, bosch kombi E2 arıza kodu anlamı, bosch kombi E9 arıza kodu anlamı, bosch kombi EA arıza kodu anlamı, bosch kombi F0 arıza kodu anlamı, bosch kombi F1 arıza kodu anlamı, bosch kombi F7 arıza kodu anlamı, bosch kombi FA arıza kodu anlamı, bosch kombi Fd arıza kodu anlamı

Portfolio

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Samsun Bosch Kombi Servisi 0362 437 17 75 Atakum ,İlkadım, Canik / Samsun

  • 1
logo-footer

Bosch Özel Servis

Yeni Mahalle 3077 Sokak
No:17 Dükkan Atakum/Samsun

İletişim Bilgileri

Telefon:0362 437 17 75
info@kombiservisisamsun.com

Mesai Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi:
09:00 - 20:00